ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצרו אתכם קשר

  איטום חלונות

  איטום חלונות נגד רוח

  ימי החורף מביאים איתם גשמי ברכה, אולם בו בעת גם חודרים פנימה לתוך הבתים וגורמים לרטיבות סביב החלון. מה עושים במקרים כאלה? מתעודדים בפתרון שנועד למצבים כאלו, והוא איטום חלונות.

  איטום חלונות – מתי נצטרך?

  ובכן, התשובה לכך היא די ברורה  – כאשר נבחין בהופעתם של מים באזור החלון, בין המסגרת שלו לבין הקיר. השאלה היותר מאתגרת היא מה מקור אותה הרטיבות, והאם ניתן לטפל בה. ישנן שתי סיבות אפשריות לנזילה של מים: האיטום שביצעו בין החלון לקיר איננו איכותי או נסיבות טבעיות שהובילו לבלאי של החלון. הרטיבות יכולה להימצא גן כן בין מסילות החלון, חיבורי ברגים, גומיות רופפות ועוד. ההקפדה על התקנת איטום חלונות חשובה, שכן התקנה לקויה המאופיינת בחריגה מהמסילה וכו' עשויה לגרום לנזילה.

  כיצד מבצעים איטום חלונות?

  ניתן לבצע איטום חלונות גם בחלק הפנימי וגם בחלק החיצוני. בדרך כלל מזמינים קבלן איטום שיערוך עבורכם את העבודה, כך שהיא תיעשה בצורה המקצועית, המהירה והיעילה ביותר.

  איטום חלון פנימי

  איטום בתוך המסילה או במגעים של המסגרת עם חלון הזכוכית נעשה באמצעות חומרי גלם בעלי עמידות גבוהה. את החומרים מדביקים לחלון ששטחו יבש לגמרי ולא נושא לכלוך או אבק. כדי לאטום את המסילה של החלון, יש להרים מעלה את החלונות ולמשוך אותם פנימה אל הדירה ואז להוציא את הפלסטיק שעל גביו נע החלון.

  איטום חלון חיצוני

  כשאוטמים חיצונית את החלון, זה ייעשה במגעים של מסגרת החלון עם הקיר. תחילה מנקים היטב את השטח מפני חומרי איטום ישנים, חלקיקים שהתפוררו מהקיר או אבק. לאחר מכן משתמשים בפריימר, אשר גורם לדבקים החיצוניים להיקשר טוב יותר. במידה ושטח האיטום חשוף באופן שוטף לשמש, מוטב להשתמש בדבקים שמיועדים לשימוש עבור קירות חיצוניים, כך שהעמידות תהיה גבוהה והתוצאה תישמר היטב לטווח הרחוק. פנו לאיש מקצוע מנוסה המתמחה בנושא. חברת ידי זהב והצוות שלה, טיפלו באיטומים רבים ויוכל לסייע גם לכם.

  איטום חלונות נגד גשם

  החורף כבר כאן במלוא הדרו, מלווה ברעמים רועשים ובגשמים חזקים. אם יצא לכם לפתע להבחין ברטיבות סביב החלון, זוהי בהחלט נורה אדומה לכך שיש בעיה באיטום של החלון. המשמעות היא שגשם יכול לחדור פנימה ולגרום להצפה בחלל הבית. למרבה המזל אין זו בעיה, משום שכיום ניתן לבצע איטום חלונות נגד גשם. קראו עוד כאן על הנושא.

  איטום חלונות נגד גשם – כך תדעו שאתם צריכים

  הסימנים לכך שיש צורך באיטום חלונות נגד גשם הם די ברורים – שמים לב לנזילות סביב החלון, מי גשמים חודרים פנימה כשיש טפטופים או סערה בחוץ ונתקלים ברטיבות חוזרת באזור. השאלה היא כתוצאה ממה נובעת הרטיבות הזו? לכך ישנן שתי תשובות אפשריות: כשל בהתקנת האיטום שבין החלון לקיר או בלאי טבעי שנוצר כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש. הרטיבות יכולה גם כן להיגרם באזורים סובבי החלון עצמו – בין המסילות, חיבורי ברגים או גומיות החלון.

  במידה והתקנת החלון היא חדשה, ללא ספק מדובר בעבודת איטום לא מוצלחת, שנבעה כתוצאה מרשלנות או חוסר ידע. אולם אם אותו החלון קיים אצלכם כבר שנים, סביר להניח שזוהי השמש שייבשה את חומר האיטום אט – אט, וגרמה לאובדן האפקטיביות של החומר. איטום חלונות נגד גשם יהיה פחות מוצלח, גם במקרים בהם החלון מונח בצורה לא מדויקת על גבי המסילה, או שמסגרת החלון לא אוטמת עד הסוף מפני גשמים.

  איטום מסילת חלון

  ודאי תהיתם איזה בעל מקצוע יהיה הנכון עבור איטום חלונות. האם יהיה זה קבלן אלומיניום המטפל בחלון ובמסגרת שלו, או קבלן איטום שאחראי על חיבורים בין החלון לבין המשקוף? התשובה לכך תלויה בשאלת האחריות שיש לכם על החלון. במידה והאחריות על החלון עודנה תקפה, מכורח הנסיבות עליכם לקרוא לקבלן אלומיניום שהתקין לכם את החלון. לעומת זאת, אם תוקף האחריות פג, או לחלופין מעולם לא הייתה לכם אחריות על החלון, מוטב שתקראו לקבלן איטום מומחה. הוא יידע להתאים לכם את סוג האיטום הרלוונטי, כולל חומרי איטום שמתכתבים עם סוג החלון שיש אצלכם בבית. כזו היא חברת ידי זהב, המעסיקה עובדים מנוסים עם ניסיון של 25 שנים.

  איטום חלונות אלומיניום

  רוצים להפוך את הבית שלכם לאטום לכל מפגע? שיהפוך לחלל השקט, הפרטי והבטוח שלכם? אחת מהדרכים לקדם את זה, היא איטום חלונות אלומיניום. פעולת האיטום מאפשרת מניעה של כניסת רוחות ודליפה של גשמים ורעשים, המאיימים על השלווה הביתית. את החלון אוטמים עוד בשלב התקנתו, זאת לאחר שמתאימים לסוגו חומרי איטום שרלוונטיים על פי תכונותיהם. עם זאת, ישנם קבלני איטום שלא מבצעים את עבודתם נאמנה בעת ההתקנה, ואז יש צורך באיש מקצוע שיגיע ויאטום את החלון בשנית.

  איטום ספי חלונות

  השוק מכיל אינספור סוגים של חלונות אלומיניום – חלונות הזזה, חלונות כיס, חלונות בלגיים ועוד. הטכניקה והחומרים בהם משתמשים לאיטום חלונות אלומיניום משתנים מסוג אחד של חלון לאחר, כאשר הטכניקה נועדה להבטיח תוצאה סופית טובה ומותאמת. לבסוף מטרת האיטום היא להעניק בידוד הרמטי ומיטבי מפני קור, נזילות, רעשים וקור.

  רבים מתלבטים האם להזמין לטובת כך קבלן איטום, אשר מבצע איטום בחיבור שבין החלון למשקוף, או לחלופין קבלן אלומיניום, שאוטם את מסגרת החלון ואת החלון עצמו. התשובה לכך תלויה בשאלת האחריות שיש על החלון: אם האחריות עודנה קיימת, חובה להזמין את קבלן האלומיניום ולהסתייע בשירותיו. אם אין אחריות או שהיא פגה, מוטב להיעזר בקבלן איטום, אשר מורח חומרי איטום בין הקיר לחלון ובתוך המסילות.

  מתי יש צורך באיטום חלונות אלומיניום?

  התשובה לכך היא די ברורה – כאשר מבחינים בסימנים לכך שהחלון לא אטום בצורה מספיק טובה. בדרך כלל הדבר מתבטא בגשם שחודר פנימה, ברעשים דומיננטיים וכו'. השאלה האמיתית היא מה הסיבה לאותה רטיבות, וישנן שתי תשובות אפשריות לכך: התקנה לקויה של איטום בין החלון לקיר או בלאי טבעי שנוצר עם השנים.

  אם התקנת החלון היא חדשה יחסית, והאיטום בוצע בה לאחרונה, רוב הסיכויים שהכשל הוא בהתקנה עצמה וצריך יהיה לעשות זאת בשנית. אולם אם אתם נמצאים עם אותו החלון כבר כמה שנים טובות, ישנה סבירות גבוהה שמדובר בבלאי טבעי, שנגרם כתוצאה מייבוש חומר האיטום על ידי השמש. חברת ידי זהב, מומחית בתחומה בתחום איטום חלונות אלומיניום. פנו אליהם עוד היום לייעוץ.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצרו אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מה תהליך העבודה שלכם?

   ברגע שאתם משאירים פניה או מתקשרים, נציגינו חוזרים אליכם על מנת לקבוע ביקור ראשוני כדי לאבחן את היקף העבודה ולתת הצעת מחיר מדויקת, כמו גם הסבר מפורט ללקוח על העבודה ובמה היא כרוכה. יומיים מרגע אישור העסקה אנו מגיעים אליכם ומתחילים לעבוד.

   איך נקבע המחירון למנוי לאיטום?

   המחירון נקבע לפי היקף העבודה בהתאם לגודל הבית או הבניין, כמות הקומות וכו'.

   המנוי למעשה מעניק שירותי איטום ותיקונים למשך 5 שנים במחיר מוזל במיוחד.

   אתם עובדים עם לקוחות פרטיים או רק עם עסקיים?

   אנחנו בהחלט עובדים גם עם לקוחות פרטיים, בנוסף ללקוחות העסקיים וקבלנים. רוצים לקבל הצעת מחיר פרטנית? צרו איתנו קשר!

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל